Prijenosni šalterski ured – Obavijest!

Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske, kroz Projekt ,,Prijenosnog Šalterskog ureda”, omogućava građanima obavljanje različitih upravnih poslova, poput prijave i odjave prebivališta i boravišta, ishođenja uvjerenja o prebivalištu i matičnom broju građana, podnošenja zahtjeva za izdavanje osobne iskaznice, putovnice, vozačke dozvole, te za registraciju vozila.

Prijenosni šalter s opremom za obavljanje upravnih poslova, tzv. mobilni kofer bit će na raspolaganju stanovnicima Općine Lovran i okolnih naselja: 2. 10. 2019. (srijeda) u vremenu od 09,00 do 11,00 sati u prostoriji zgrade Općine Lovran, Lovran, Šet. m. Tita 41.

Ovim se Projektom građanima, poglavito onima kojima je otežan dolazak u službene prostorije policijskih postaja ili uprava, želi u svrhu poboljšanja kvalitete suradnje i pružanja usluga, omogućiti lakša i jednostavnija realizacija zahtjeva.

Općinski načelnik Općine Lovran

Bojan Simonič, mag.oec., v.r.