Na temelju članka 16., Odluke o javnim priznanjima Općine Lovran (“Službene novine” PGŽ br. 8/98., 5/03 i 46/09 i “Službene novine Općine Lovran” br. 13/15), Općinski načelnik Općine Lovran objavljuje POZIVNI NATJEČAJ radi predlaganja kandidata za dodjelu javnih priznanja Općine Lovran.

Cjelovit tekst natječaja nalazi se na web stranici Općine Lovran,  www.opcinalovran.hr  i na oglasnoj ploči Općine Lovran.

Prijedlozi za dodjelu javnih priznanja podnose se zaključno do 28. veljače 2020. godine neposredno u pisarnicu Općine Lovran ili preporučenom pošiljkom u zatvorenoj omotnici sa naznakom: “Prijedlog za dodjelu javnih priznanja Općine Lovran, ne otvarati.”

Pozivni natječaj možete pogledati ovdje.

OPĆINSKI NAČELNIK OPĆINE LOVRAN

Promjeni veličinu fonta