Pod motom „Pod borić stigao je lovranski marunić“, djeca sudionici likovno literarnog natječaja „Nacrtaj ili napiši priču o lovranskom maruniću“ dobila su uoči blagdana na dar slikovnicu s objavljenim radovima pristiglim na natječaj

Pod motom „Pod borić stigao je lovranski marunić“, djeca sudionici likovno literarnog natječaja „Nacrtaj ili napiši priču o lovranskom maruniću“ što su ga zajedno raspisali Društvo “Naša djeca” Opatija i Općina Lovran dobila su uoči blagdana na dar slikovnicu s objavljenim radovima pristiglim na natječaj.

Na natječaju su sudjelovali učenici OŠ Viktora Cara Emina Lovran, OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija, PŠ Eugen Kumičić Mošćenička Draga te Dječjeg doma Ivana Brlić Mažuranić Lovran.

Zbog epidemioloških mjera nismo bili u mogućnosti organizirati i prigodno druženje s djecom.

Uz dar – slikovnicu djeca su dobila i prigodno pismo načelnika Općine Lovran Bojana Simoniča i Sanje Škorić, tajnice Društva “Naša djeca” Opatija.

Zahvaljujemo se još jednom svima koji su sudjelovali na natječaju sa svojim radovima.