Online zahtjev: Zahtjev za izdavanje propusnice za obavljanje vitalnih aktivnosti izvan područja Općine Lovran

Poštovani mještani,

sukladno Odluci o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj, i obvezi Stožera civilne zaštite Općine Lovran za izdavanje, ovjeravanje i potpisivanje propusnice, svi mještani Općine Lovran koji zadovoljavaju kriterij iz točke 2. stavak E. (iz vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja skrbi djeci ili starijim osobama ili kupnje hrane i osnovnih potrepština), a napustili bi mjesto prebivališta obvezni su, dobiti propusnicu od Stožera civilne zaštite Općine Lovran.

Zadovoljavanje kriterija obvezni su dokazati. Zahtjevi se zaprimaju putem online obrasca koji se nalazi u nastavku. Kod postavljanja privitka / slika molimo smanjite rezoluciju. (2 mb max). Dobivena propusnica vrijediti će maksimalno 30 dana, ovisno o potrebama i biti će dostavljna na e-mail korisnika. Obavezno popuniti sva polja.

Promjeni veličinu fonta