Novi vozni redovi linije 32 i 36

Sukladno donesenim mjerama i odluci nacionalnog Stožera civilne zaštite o online nastavi u srednjim školama koja vrijedi od ponedjeljka, 14. prosinca 2020. godine,  obavještavamo Vas da sa navedenim datumom stupa na snagu vozni red bez škole na gradskim linijama.

Budući da će nastava u osnovnim školama i dalje funkcionirati na način da učenici pohađaju nastavu u školama, školski vozni red prigradskih linija i dalje ostaje na snazi s tim da se ukidaju dodatni (BIS) polasci na liniji 32 te polasci linije 27A namijenjeni učenicima Pomorske škole u Bakru.

Vozni red „bez škole“ na prigradskim linijama započet će s primjenom od 24.12.2020. godine odnosno s početkom zimskih školskih praznika.

Naravno, s početkom primjene voznog reda „bez škole“ pratit  ćemo popunjenost na svim linijama (gradskim i prigradskim) i po potrebi dodaviti polaske (u slučaju potrebe, a u skladu s donešenim epidemiološkim mjerama distanciranja u sredstvima javnog prijevoza putnika).

Vozni red „bez škole“ biti će na snazi do ponovnog početka nastave u školama.

Novi vozni red linije 32

Novi vozni red linije 36