13. Mića marunada

U petka 09. listopada održat će se 13. Mića Marunada va našen Lovrane. Zbog situacije s virusom COVID-19 održat će se u izmijenjenom izdanju. 13. Miću marunadu obilježit ćemo online retrospektivom fotografija u obliku videa te likovno – literarnim natječajem “Nacrtaj ili napiši priču o lovranskom maruniću”.

Svi radovi pristigli na natječaj biti će objavljeni u brošuri “Sve što znam o Lovranu i lovranskom maruniću” koja će biti predstavljena u mjesecu prosincu u okviru Dana dječjih radosti. Nagrađene radove proglasit ćemo u petak, 09. listopada u 11:00 sati na dodjeli nagrada u Galeriji Laurus u Lovranu.

Veliko hvala Općini Lovran, OŠ Viktora Cara Emina Lovran, PŠ “Eugen Kumičić” Mošćenička Draga, OŠ “R.K.Jeretov” Opatija, Dječjem domu “Ivana Brlić Mažuranić” Lovran i Galeriji Laurus što su i ove godine podržali organizaciju Miće marunade.